← galerie

Yoh

de >Alex< · publicat 11 iunie 2014 la 18:56

Uite , Maya.. imi pare rau dar nu aveam niciun chef..am zis sa nu te superi ca doar ce vrei tu nu desenez :D sper ca nu aveai asteptari prea mari

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.