Uite , Maya.. imi pare rau dar nu aveam niciun chef..am zis sa nu te superi ca doar ce vrei tu nu desenez :D sper ca nu aveai asteptari prea mari
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.