← galerie

Cuuutu

de >Alex< · publicat 12 iunie 2014 la 18:08

Imi pare rau ca a durat atat Francesco, dar am fost la tara azi :) (sper sa nu fi dezamagit de desen..)

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.