← galerie

Inghetata cu.. ceva toping de visine

de >Alex< · publicat 15 iunie 2014 la 12:48

da pai.. deci e cu tiping cu o tentativa de fructe de padure cu ceva glazura ca asa imi place.. sper sa-ti placa Heny :P

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.