← galerie

Capuuul

de >Alex< · publicat 15 iunie 2014 la 17:59

Da , dupa cum vedeti este vorba despre un cap.. nu aveam chef de flori deci.. mda (care ai chef de vorba id meu: sodamnnot3)

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.