Parca imi venea gandul la sfincsi in vremea asta si mi-a venit sa fac unul fara aripi (adica numai trup de leu cu piept si cap de om). Cum vi se pare acest baiat? :) Mare se vede terminat.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.