← galerie

Horo

de Horo. · publicat 22 iunie 2014 la 10:49

ar trebui sa stea pe fan presupun.. :) oricum , mersi Sadako, voi continua sa desenez pana iasa bine ^.^

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.