inori
de Mitza_felly03 · publicat 28 iunie 2014 la 20:29
hei..mam grabit scuzee stiu ca nu a iesit cum trebe..in fine sper ca sti anime, a fost genial cu un sfarsit cam naspa dupa parerea mea dar ok :3
hei..mam grabit scuzee stiu ca nu a iesit cum trebe..in fine sper ca sti anime, a fost genial cu un sfarsit cam naspa dupa parerea mea dar ok :3