← galerie

inori

de Mitza_felly03 · publicat 28 iunie 2014 la 20:29

hei..mam grabit scuzee stiu ca nu a iesit cum trebe..in fine sper ca sti anime, a fost genial cu un sfarsit cam naspa dupa parerea mea dar ok :3

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.