← galerie

Primul desen anime :)

de xJustUs · publicat 13 iulie 2014 la 06:11

Eu sper sa va placa dar eu am bucuria de a desena si a incepe sa lucrez cu mai multa pasiune .

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.