← galerie

m-a luat dorul si m-am gandit sa mai trec in vizita cu cateva desene :)

de ranko-chan · publicat 17 iulie 2014 la 12:02

aloooo? desenatori? mai sunteti?:( de fiecare data cand vin tot mai putini gasesc... abia mai apar desene noi in galerie... ce sa zic de topuri... vai si ce bataie era... concurenta! stie cineva unde au plecat toti/ mi-ar placea sa mai desenez ca inaite..

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.