← galerie

Lacuste ciudate......in ceata...

de Copanel-cp · publicat 31 august 2014 la 13:38

Da, dupa desenul cu lacusta convorbisem cu Darkwidow despre lacuste si mi-a picat fisa pe asta. Scuze, stiu ca e ciudat... Imi plac si lacustele. :) Sa-i mai desenez?

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.