← galerie

Ratusca si gaina

de Ratusca Mac · publicat 5 august 2014 la 11:34

Am incercat sa desenez si motanul, dar a fost greu si l-am sters cu Undo

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.