Ceva sa va veseliti (duhul muscoi :) )
de Copanel-cp · publicat 13 august 2014 la 18:43
"Hei! De stati asa posomorati? Hai sa inveselim atmosfera! Ce ziceti? Nu merge cu mine?" Bzzzzzzzz.... Iar am bagat o musca aici, dar de data asta e duhul din "Aladdin". Ce ziceti?
