← galerie

Ceva sa va veseliti (duhul muscoi :) )

de Copanel-cp · publicat 13 august 2014 la 18:43

"Hei! De stati asa posomorati? Hai sa inveselim atmosfera! Ce ziceti? Nu merge cu mine?" Bzzzzzzzz.... Iar am bagat o musca aici, dar de data asta e duhul din "Aladdin". Ce ziceti?

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.