Autoportret
de ~cristinutza~ · publicat 22 august 2014 la 08:04
Trebuie sa marturisesc ca doar in ultima parte a desenului m-am uitat in oglinda, in rest nu am avut parte de nicio referinta.
Trebuie sa marturisesc ca doar in ultima parte a desenului m-am uitat in oglinda, in rest nu am avut parte de nicio referinta.