← galerie

Autoportret

de ~cristinutza~ · publicat 22 august 2014 la 08:04

Trebuie sa marturisesc ca doar in ultima parte a desenului m-am uitat in oglinda, in rest nu am avut parte de nicio referinta.

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.