Ariel in pustiul adancului de ocean
de Copanel-cp · publicat 23 august 2014 la 14:42
Ma gandeam sa fac un desen mai intunecat si m-am gandit la adancul oceanelor. Bine, in desen e un pic mai luminos. Am vrut s-o desenez si pe aceasta sirena frumoasa, Ariel. Am vrut sa fie si racoritor.
