← galerie

The sad bunny

de =Meirii · publicat 1 septembrie 2014 la 20:57

Am gasit o poza draguta...dar am cam stricat-o cu desenul asta..De maine ne apucam sa filmam o telenovela ^.^ detalii in ultimul videoclip

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.