Uhm... e primul meu desen..aici.. si printre primele pe PC. Nu pot spune ca e prea bun, avand in vedere ca la a doua jumatate a capului m-au apucat dracii si nici fond nu am facut XD.. las` ca mere
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.