← galerie

Craziness

de Anixy · publicat 5 septembrie 2014 la 16:12

Uhm... e primul meu desen..aici.. si printre primele pe PC. Nu pot spune ca e prea bun, avand in vedere ca la a doua jumatate a capului m-au apucat dracii si nici fond nu am facut XD.. las` ca mere

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.