← galerie

L-am stricat cu culoarea..nu ca la desen as fi mai buna..

de xXAndreea-chanxX · publicat 29 octombrie 2014 la 12:04

Eh...e putin mai dragut..Pareri?

tag-uri: #Va#Place?

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.