este vorba despre viata de lup,adica e un sentiment,nu stiu cum sa-l explic,dar viata unui lup e foarte trista,si bucuroasa,simpatie,nestiutoare,ascunsa,sperioasa.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.