mie imi plac foarte mult animalele,decii,asta inseamna ca si desenez animale :)) sper sa va placa,cerbul meu.Si o sa mai fac desene cu animale,chiar multe.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.