← galerie

Cerb

de dianawq66 · publicat 30 noiembrie 2014 la 21:25

mie imi plac foarte mult animalele,decii,asta inseamna ca si desenez animale :)) sper sa va placa,cerbul meu.Si o sa mai fac desene cu animale,chiar multe.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.