La multi ani, Romania!
de Copanel-cp · publicat 1 decembrie 2014 la 18:51
Ei, scuzati-ma de absenta. Insa am vrut sa fac un mic desen de Ziua Unirii cu aceasta ocazie si m-am inspirat dupa forma tarii acum. Ce ziceti de acest pestisor?
Ei, scuzati-ma de absenta. Insa am vrut sa fac un mic desen de Ziua Unirii cu aceasta ocazie si m-am inspirat dupa forma tarii acum. Ce ziceti de acest pestisor?