← galerie

dedicatie

de Ade☺ · publicat 7 decembrie 2014 la 03:49

7dec14 m-a apucat groaza cu parul ala lung..a trebuit sa improvizez..sunt varza la par..sper ca nu s-a stricat dsn ul

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.