dedicatie
de Ade☺ · publicat 7 decembrie 2014 la 03:49
7dec14 m-a apucat groaza cu parul ala lung..a trebuit sa improvizez..sunt varza la par..sper ca nu s-a stricat dsn ul
7dec14 m-a apucat groaza cu parul ala lung..a trebuit sa improvizez..sunt varza la par..sper ca nu s-a stricat dsn ul