Creatura de sticla II
de Copanel-cp · publicat 18 februarie 2015 la 12:34
Este o ora ciudata pt. desenat, dar de cateva zile am racit si stau acasa. Aceasta este a doua creatura de sticla care, spre deosebire de prima, este una mai fragila. Mai multe detalii despre prima cratura sunt pe comentariu.
