Te iubesc Mihai! <3 My life ! Sa vina primavara sa ne putem bucura de ea :3
de DjZuZu · publicat 27 februarie 2015 la 19:19
Da,deci m-am prostit la final.Bai,cum sa raman fara idei? :)) Off,ceva ce ar exprima venirea primaverii,renastere,tot frumos,alea alea :)) Combinatii haotice si fundalu e ...omfgtsdgdgdt ! *_*
