← galerie

carte, poezii, pt toti desenatorii

de Oana-Cristinutza · publicat 19 aprilie 2008 la 09:15

va rog sa nu dati nota mica, chiar daca l-am facut naspa si nu prea am muncit la el

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.