← galerie

A "shaggy" kiwi :)

de Copanel-cp · publicat 9 martie 2015 la 20:43

Dupa atata pauza in acest site am facut un desen gen SD. Da, saracutul Shaggy s-a trezit sub forma asta si se intreaba ce se intampla aici. :))) Cred ca-i un mic ghemotoc de pene bun de imbratisat (dar nici prea strans ca sa nu sufere micutul).

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.