De ce? Pentru ca atunci cand ascult aceasta melodia imi aduc aminte de Jake( poate pentru ca Kwabs are o voce asemanatoare cu a lui)..Jake este si va fi personajul meu preferat din AT :P
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.