← galerie

Gotta slow up , Gotta shake this high...

de BleehNautilus · publicat 11 martie 2015 la 07:26

De ce? Pentru ca atunci cand ascult aceasta melodia imi aduc aminte de Jake( poate pentru ca Kwabs are o voce asemanatoare cu a lui)..Jake este si va fi personajul meu preferat din AT :P

Comentarii (13)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.