Balto+un peisaj ceresc (cu zapada)
de Copanel-cp · publicat 5 aprilie 2015 la 18:10
Prima data cand am vazut acest film si era foarte frumos si destul de emotionant. Dar povestea lui Balto din film este bazata pe una adevarata. Am facut si o mica incercare cu norii.
