← galerie

Balto+un peisaj ceresc (cu zapada)

de Copanel-cp · publicat 5 aprilie 2015 la 18:10

Prima data cand am vazut acest film si era foarte frumos si destul de emotionant. Dar povestea lui Balto din film este bazata pe una adevarata. Am facut si o mica incercare cu norii.

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.