← galerie

Apa

de Irina12356778 · publicat 3 mai 2015 la 14:48

Apa e esenta vieti...Noi o consideram un dusman care face victime ,dar dacda iei apa ca pe un dusman nu-i poti gasi partile ei bune..Apa ne da viata asa ca inloc sa suferi danseaza in plaoie si ea apa ca pe un prieten n u ca pe un dusman

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.