I`m back <3
de xXTasteTheFleshXx · publicat 25 mai 2015 la 21:19
Daa. Dupa o pauza de un an si ceva * poate chiar 3 * m-am decis sa ma reapuc de desenat :3 Ik. Weird
Daa. Dupa o pauza de un an si ceva * poate chiar 3 * m-am decis sa ma reapuc de desenat :3 Ik. Weird