Determinare
de Rynkyshydotoka · publicat 21 iunie 2015 la 18:16
REVENIRE :)) dupa mai bine de trei ani de zile. Buna tuturor! Nu pot sa cred cat mi-am iesit din mana.La costum m-am pierdut de tot:)) nu mai stiam ce si cum.Sunt dezamagita ca dupa atata vreme inca exista erori si nu am vazut nici o imbunatatire..
tag-uri: #anime
