← galerie

Ochi

de Eliozza · publicat 29 iunie 2015 la 14:36

Desen oribil :/ desi daca am muncit atat la ea..as putea macar sa spun ca e ok..mai ales ca nu prea desenez

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.