← galerie

O schita a unui inger ?

de oOTenshiOo · publicat 6 iulie 2015 la 13:32

1. Ma plictisesc si chiar voiam sa desenez ceva xD 2. Exersez stilul mai.. realist ? :-? si 3. Mi-era lene sa-i fac mainile calumea si i-am facut aripi in loc =)))

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.