1. Ma plictisesc si chiar voiam sa desenez ceva xD 2. Exersez stilul mai.. realist ? :-? si 3. Mi-era lene sa-i fac mainile calumea si i-am facut aripi in loc =)))
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.