← galerie

......

de Rarity · publicat 13 iulie 2015 la 19:22

stiu ca nu e perfect !niciodata vreun desen de al meu nu va fi perfect ! am muncit mult la el . sunt mandra de desenul acesta !

tag-uri: #eye#green

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.