← galerie

Din imaginatie

de AnonymeGirl · publicat 19 iulie 2015 la 14:42

Dupa ce romanii (eu si cu familia mea) au cucerit Alpii urcand pe munti pe jos (adica fara telescaun si alte prostii), ei se intoarse la casa lor ca sa gateasca o ciorba buna si sa umple inapoi kilogramele scazute. So, I\'m back!

tag-uri: #copaci#nori

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.