Dupa ce romanii (eu si cu familia mea) au cucerit Alpii urcand pe munti pe jos (adica fara telescaun si alte prostii), ei se intoarse la casa lor ca sa gateasca o ciorba buna si sa umple inapoi kilogramele scazute. So, I\'m back!
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.