Am vrut sa desenez o lamaie dar am lasat-o balta si am facut asta. As vrea sa iti multumesc Ciocead ca mi-ai spus si am sa va mai rog sa imi mai comentati la viitoarele desene ~cyaa
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.