Kao the kangaroo
de Copanel-cp · publicat 29 august 2015 la 13:58
Ii aminteste cuiva de acest joc? Eh, eu aveam un demo cu runda a 2-a, dar mi-a placut atat jocul, cat si cangurasul. :) Am facut un desen in care, ei bine, e cam suparat... Cred ca e pe cale sa-si loveasca un dusman.
