← galerie

Afina junior

de Copanel-cp · publicat 13 septembrie 2015 la 19:59

Trebuia sa fie o dedicatie pentru Murassaky. Sper sa-i placa acest desen. Si da, e un fel de Oddish din Pokemon.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.