Bafta la scoala... si sanatate...
de Copanel-cp · publicat 15 septembrie 2015 la 08:35
Eh, am inaugurat inceputul de an scolar... cu o raceala... Mda... L-am bagat pe Copanel racit aici fiindca am tendinta sa desenez personajele in situatii sau cu emotii asemenatoare ca ale mele... Eh... Sa fiti sanatosi...
