unul dintre cele mai impresionante organe si totodata pasiunea mea.. prin asta vreau sa-mi exprim regretul ca nu am intrat la medicina anul asta :( la cluj, nu pot lasa comentarii...
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.