← galerie

Ce credeti despre mine? (nu pot sa-l micsorez... :( )

de Copanel-cp · publicat 26 noiembrie 2015 la 20:37

Offff... In sfarsit am mai terminat ceva pe aici... Dar nu stiu cum se vede imaginea daca e plansa prea mare... Inca un lumimau, alt individ, de data aceasta. Sper sa va placa.

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.