Ce credeti despre mine? (nu pot sa-l micsorez... :( )
de Copanel-cp · publicat 26 noiembrie 2015 la 20:37
Offff... In sfarsit am mai terminat ceva pe aici... Dar nu stiu cum se vede imaginea daca e plansa prea mare... Inca un lumimau, alt individ, de data aceasta. Sper sa va placa.