← galerie

....

de o lacrima cazuta · publicat 29 decembrie 2015 la 11:54

ador stilul in vechile picturi japoneze si am incercat sa-l imit umpic,\ncred ca culorea o voi face maine

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.