← galerie

Roboti... Numai roboti pe aici...

de Copanel-cp · publicat 5 februarie 2016 la 10:59

Multumesc, mama, pentru asta... Mare se vede terminat... Si desenul e o metafora pentru situatia unora...

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.