Floare albastra...
de Copanel-cp · publicat 14 februarie 2016 la 18:43
O casa ambandonata... Ori sa fie asa? Eh... De la o floare am trecut la scala mai mare, cu geam, perete, o panza de paianjen (prafuita, e doar de decor)... Eh, mi-a luat putin... Ieri si azi am lucrat. Mda, umbra panzei e cam greu de realizat cum trebuie.
