← galerie

Intro Chibi

de Cookie_Eater · publicat 28 februarie 2016 la 18:48

Buna! Primul desen... Nu mi-a iesit prea bine, m-am cam grabit dar va fi mai bun urmatorul! Daca vreti sa imi dati un sfat despre umbre as fi tare bucuroasa.

tag-uri: #chibi

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.