Intro Chibi
de Cookie_Eater · publicat 28 februarie 2016 la 18:48
Buna! Primul desen... Nu mi-a iesit prea bine, m-am cam grabit dar va fi mai bun urmatorul! Daca vreti sa imi dati un sfat despre umbre as fi tare bucuroasa.
tag-uri: #chibi
Buna! Primul desen... Nu mi-a iesit prea bine, m-am cam grabit dar va fi mai bun urmatorul! Daca vreti sa imi dati un sfat despre umbre as fi tare bucuroasa.