← galerie

Copacel,floricele,zana mica.....

de Iyanally · publicat 18 mai 2016 la 17:59

Nu bagati zana in seama,e o caricatura....O infatisare oribila,dar nu conteaza....

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.