Deci.... Eu si Animuratica ne-am chinuit astazi sa facem acest desen.. Sii... um... da.. Ea a facut schita, ochii si o parte din par si masca iar eu am facut restul.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.