← galerie

Little Miss M. *colaborare*

de SweetAsLemon · publicat 17 iulie 2016 la 18:22

Deci.... Eu si Animuratica ne-am chinuit astazi sa facem acest desen.. Sii... um... da.. Ea a facut schita, ochii si o parte din par si masca iar eu am facut restul.

Comentarii (34)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.