Deeeci, asta e varianta feminina a lui Fukase *vocaloidul care "canta" melodia din titlu*... a iesit ca naiba, oh well, Palaria aia chiar nu mi-a iesit dar.. meh..
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.