← galerie

Collab... kinda

de SweetAsLemon · publicat 2 septembrie 2016 la 19:53

Ei bine.. asta e o colaborare cu Vixis... dar ma simt naspa. Eu nu am facut mare branza T^T. Just so you know: eu am ales culorile, am venit cu ideaa oarecum si am colorat irisii.. in rest, vixis are toate laudele

Comentarii (16)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.