Pentru Pasionata de anime <3
de SweetAsLemon · publicat 29 august 2016 la 21:18
Erm.. nu stiu sa desenez baieti din fata.. asa ca da... si scuza colorul deplorabil dar mi-e somn si imi amorteste mana. Am vrut totusi sa iti fac si eu un desen, pentru ca si tu mi-ai facut mie 3 ^^ :*
