← galerie

Pentru Pasionata de anime <3

de SweetAsLemon · publicat 29 august 2016 la 21:18

Erm.. nu stiu sa desenez baieti din fata.. asa ca da... si scuza colorul deplorabil dar mi-e somn si imi amorteste mana. Am vrut totusi sa iti fac si eu un desen, pentru ca si tu mi-ai facut mie 3 ^^ :*

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.