← galerie

Random topics

de SweetAsLemon · publicat 30 august 2016 la 19:00

Meh, am vrut sa desenez, ca sa pun cateva intrebari: 1. Cati dintre voi avetj Tableta Grafica? 2. Nu e ciudat, site-ul e chiar mai gol ca de obicei >....< 3. Avem jucatori de Majestic Messenger? :3 Cam atat cred.. Ohayo~

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.